تجهیزات – تکنولوژی

تجهیزات و تکنولوژی مورد استفاده در کلینیک زیبایی صدرا پیشرفته‌ترین و به‌روزترین ابزار و وسایل حوزه لیزر و خدمات زیبایی هستند و این ابزار توسط متخصصینی مجرب به کار گرفته می‌شوند تا مشتریان ما بهترین تجربه خدمات زیبایی را با کلینیک صدرا تجربه کنند.

خدمات زیبایی کلینیک صدرا در بخش‌های مختلف آن وابسته به ابزار مخصوص و مختلفی است که برخی از آن‌ها شامل موارد ذیل می‌شود.

دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا محصول کشور آمریکا، دستگاه لیزر دایود الیو محصول کشور کره جنوبی، دستگاه اندولیفت یوفتون محصول کشور ایتالیا، دستگاه لیزر آر اف سکرت محصول کشور کره جنوبی، دستگاه لیزر هایفو اولترافورمر 3 محصول کشور کره جنوبی و … از جمله دستگاه‌های لیزری هستند که در صدرا به کار گرفته می‌شوند تا بالاترین میزان رضایت مشتری جلب شود.

ابزار و دستگاه‌های مربوط به مزوتراپی، پی‌آر‌پی، تزریق کردن چربی و ژل، بوتاکس هیدرودرمی، میکرودرم ابریژن، میکرونیدلینگ، کربوکسی کربونیک، پلاسما فرکشنال پلانیک و … نیز به کمک متخصصان کلینیک زیبایی صدرا می‌آیند تا خواست مشتریان در این موارد نیز با بهترین کیفیت انجام بگیرد.

در ادامه باید اشاره کرد که برای قسمت تناسب اندام و لاغری کلینیک نیز دستگاه پیشرفته و به‌روزِ «ای‌ام‌اس» در نظر گرفته شده است که این دستگاه امروزه یکی از محبوب‌ترین ابزارهای ورزش‌های منجر به لاغری و بازتوانی عضلات است. حضور یک مربی باتجربه و مسلط به امور فنیِ این دستگاه در کلینیک صدرا بازدهی آن را برای متقاضیان تا چندین برابر بیشتر می‌کند.

انجام عمل‌های جراحی پیکر تراشی نظیر لیپوساکشن، لیپوست، لیپوماتیک، لیزر لیپولیز نیز هر کدام با استفاده از بهترین ابزار و شیوه‌های موجود انجام خواهند گرفت.

در مور خدمات کاشت مو و کاشت ابرو و تقویت موها نیز باید اذعان کرد که متخصصین کلینیک زیبایی صدرا روش‌هایی نظیر اف‌یو‌تی، اف‌آی‌تی، اس‌یو‌تی، میکرو اف‌آی‌تی و شیوه‌های ترکیبی را به کار برده که هر کدام از این راهکارها نیز وابسته به تکنولوژی و تجهیزات مخصوصی هستند که همگی آن‌ها با بهترین کیفیت در کلینیک زیبایی صدرا موجود است.