پیکر تراشی

پیکر تراشی یکی از روش‌های پزشکی نوین برای کاهش حجم چربی‌های اضافه بدن است که توسط مجرب‌ترین کارشناسان و متخصصان و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها در کلینیک زیبایی صدرا انجام می‌شود.

در مورد تاثیرگذاری جراحی و برداشتن چربی‌های اضافی بدن باید بدانید که هیچ راهکار تضمینی و همیشگی‌ای وجود نداشته و در صورتی که فرد رژیم غذایی خود را اصلاح نکند و ورزش کردن را در برنامه روزانه خود نگنجاند، چربی‌ها برگشت‌پذیر بوده و روش پیکرتراشی و دیگر روش‌های مشابه، لاغری صد در صد و همیشگی را در پی نخواهند داشت. لیپوست، لیپوساکشن، لیزر لیپولیز، لیپوماتیک و … از جمله روش‌های درمانی و جراحیِ چربی‌ها هستند که انجام دادن آن‌ها بدون اصلاح کردن سبک زندگی و سبک تغذیه نتایج ماندگاری در پی نخواهد داشت.

البته از میان روش‌هایی که نام برده شد باید از شیوه لیپوماتیک و لیپوست به عنوان بهترین روش‌های مربوط به پیکرتراشی نام برد. این دو روش نسبت به روش‌های دیگر عوارض کمتری در پی داشته و در ضمن اگر فرد قصد داشته باشد دیگر نقاط بدن خود را فرم‌دهی کند، می‌تواند از چربی استخراج شده در جراحی لیپوماتیک یا لیپوست استفاده کند زیرا این چربی شکل مایع ندارد و به صورت جامد خارج شده و قابلیت تزریق به نقاط دیگر بدن را دارد.

افرادی که قصد انجام عمل جراحی لاغری دارند باید یک سری شرایط عمومی را دارا باشند. از جمله این شرایط باید به مبتلا نبودن به افسردگی و عدم استعمال دخانیات را ذکر کرد. مبتلا نبودن فرد به دیابت و بیماری‌های قلبی و داشتن یک رژیم غذایی و یک برنامه ورزشی مدون هم جزو این شرایط است. در ضمن فرد باید به یکی از بیماری‌هایی که بر اثر اضافه وزن ایجاد می‌شود نیز مبتلا شده باشد تا انجام این نوع از جراحی توجیه مناسبی داشته باشد.

برای پیکر تراشی در کلینیک نیک لیزر با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

همچنین در مورد دیگر روشهای تناسب اندام با ما مشورت نمایید.