تناسب اندام

تناسب اندام هدیه ما به شما در کلینیک زیبایی صدرا است. کارشناسان و متخصصین صدرا بهترین، پیشرفته‌ترین و موثرترین راه‌های تناسب اندام را به شما عرضه کرده و کمک می‌کنند که اگر نیاز به افزایش وزن یا کاهش وزن دارید، به وزن ایدئال خود برسید.

از جمله خدماتی که در راستای داشتن اندام متناسب به مشتریان محترم کلینیک زیبایی صدرا ارائه می‌شود باید به ماساژ، انجام حرکات ورزشی با کمک دستگاه ای‌ام‌اس و ارائه برنامه‌های تخصصی تغذیه اشاره کرد.

ای‌ام‌اس به معنی تحریک الکتریکی عضله است. در این شیوه این دستگاه الکتریکی به عضلاتی که نیاز به تناسب دارند وصل می‌شود. الکترودهایی که دستگاه را به عضله‌ها وصل می‌کنند، پالس‌های الکتریکی را از دستگاه به عضلات منتقل کرده و باعث منقبض شدن آن‌ها می‌شوند. تعداد و شدت انقباض عضلات در کار با این دستگاه بر حسب تعداد در ثانیه تنظیم شده و متغیر است.

خدمت دیگری که در زمینه به تناسب رسیدن اندام توسط کلینیک زیبایی صدرا ارائه می‌شود، انواع ماساژ‌های لاغری است. ماساژهای لنفاوی و ماساژ‌های همراه رایحه‌های مختلف هر کدام به نسبت خاصی روی کاهش وزن و به تناسب رساندن اندام تاثیرگذار هستند.

ارائه برنامه تغذیه از جانب کارشناسان و متخصصین کلینیک صدرا دیگر موردی است که می‌تواند به مشتریان محترم ما کمک کند تا به وزن ایدئال خود برسند. اگر فردی نیاز به افزایش وزن داشته باشد در ابتدا با روش‌هایی مثل محاسبه نمایه توده بدنی یا همان به دست آوردن بی‌ام‌آی، محاسبه نسبت دور کمر به دور باسن و محاسبه دور کمر، مقدار اضافه‌وزن یا چاقی او محاسبه می‌شود و سپس بر این اساس به فرد برنامه تغذیه‌ای متناسب با وزن فعلی و وزن ایدئال او داده می‌شود. شخصی هم که نیاز به افزایش وزن داشته باشد باید تحت معاینه متخصصان صدرا قرار گرفته و نیاز و شرایط بدن او نیز محاسبه شود.

با کلینیک صدرا تناسب اندام خود را تضمین کنید.