خدمات

خدمات لیزر در مجموعه کلینیک زیبایی صدرا شامل موارد زیادی می‌شود که این خدمات با توجه به درخواست و نیاز مشتریان محترم با بالاترین کیفیت و توسط مجرب‌ترین کارشناسان به آن‌ها ارائه خواهد شد. در ضمن تمامی دستگاه‌هایی که در کلینیک زیبایی صدرا مورد استفاده قرار می‌گیرند، از بهترین و به‌روز‌ترین ادوات این حوزه هستند.

لیزر کردن موهای زائد، جوان‌سازی پوست، تناسب‌اندام و لاغری و خدمات مو و ابرو از جمله اصلی‌ترین مواردی هستند که به مشتریان محترم عرضه می‌شوند.

لیفت صورت، لیفت ابرو، لیفت غبغب، لیفت گردن، لیفت دست و بازو، لیفت سینه و لیفت ران نیز از جمله خدمات صدرا در بخش لیفتینگ است. در ضمن افرادی که به رفع افتادگی پلک یا همان بلفاروپلاستی، رفع سیاهی دور چشم، ترمیم ضایعات عروقی و پاک کردن تتو و خالکوبی نیاز دارند نیز می‌توانند از طریق بخش نوبت‌دهی اینترنتی زمان مد نظر خود را انتخاب کرده و با حضور در کلینیک صدرا این موارد را رفع کنند.

در بخش خدمات مو و ابرو نیز کارشناسان ما آمادگی دارند تا برای شما کاشت ابرو و کاشت مو را انجام داده و شما می‌توانید با خیال راحت این موارد را به کارشناسان و متخصصان ما بسپارید؛ زیرا خدمات مو و ابروی صدرا کاملاً تضمین شده و دائمی هستند. در ضمن تقویت مو نیز موضوعی است که کلینیک صدرا در آن تجربه فراوانی دارد.

بخش لاغری و تناسب‌اندام صدرا نیز بهترین انتخاب برای پیکرتراشی، دریافت خدمات و رژیم‌های تغذیه، ماساژ و ‌ خدمات ای‌ام‌اس است. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا فرم بدن دلخواه‌تان را به دست بیاورید.

خدمات لیزر کلینیک زیبایی صدرا در رابطه با پوست نیز بسیار متنوع بوده و تمامی اختلالات و آسیب‌های پوستی را شامل می‌شود. اسکار، ماه‌گرفتگی، زگیل، خال، آکنه، جوش، استریا، سلولیت، رفع چین‌وچروک دور چشم، رفع چین‌وچروک بالای لب، رفع چین‌وچروک خط خنده و رفع چین‌وچروک خط اخم از جمله خدمات زیبایی در حوزه پوست هستند که به شما عزیزان ارائه می‌شود.