درباره ما

کلینیک زیبایی صدرا یک مجموعه چند منظوره در زمینه خدمات زیبایی است که در حوزه‌های لیزر موهای زائد، جوان‌سازی پوست و شیوه‌های مختلف آن، تناسب‌اندام و … فعالیت دارد. حضور مجرب‌ترین و بادانش‌ترین کارشناسان این حوزه در کلینیک صدرا باعث شده است که مجموعه ما در وهله اول با کیفیت کارهایش شناخته شود.

حوزه‌های دیگری که مجموعه زیبایی صدرا در آن زمینه‌ها به شما خدمات‌دهی دارد مواردی مثل رفع افتادگی پلک، رفع سیاهی دور چشم، پاک کردن تتو و خالکوبی و رفع انواع چین‌وچروک را شامل می‌شود.

لیفتینگ در ناحیه‌های صورت، غبغب، ابرو، ران، سینه، گردن، دست و بازو، کاشتن مو و ابرو، تقویت موها، خدمات ماساژ، پیکرتراشی و ارائه انواع رژیم‌های تغذیه‌ای نیز از دیگر خدماتی است که در کلینیک صدرا به مراجعه‌کنندگان محترم عرضه می‌شود.

از جمله مزایایی که مراجعه به کلینیک زیبایی صدرا برای مشتریان ایجاد می‌کند، علاوه بر کیفیت کار متخصصین و دستگاه‌های پیشرفته، می‌توان به تجمیع خدمات لیزر و زیبایی در یک مرکز اشاره است. در کنار هم بودن این خدمات باعث می‌شود که مراجعه‌کنندگان ما با کمترین اتلاف وقت و هزینه، بیشترین خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند. برای مثال ممکن است یک مشتری برای لیزر موهای زائد خود به صدرا مراجعه کرده باشد ولی هم‌زمان نیاز داشته باشد که جهت ترمیم ضایعات عروقی یا رفع چین‌وچروک پوست خود نیز اقدام کند، مزیت مراجعه به کلینیک صدرا برای این دسته از مشتریان این است که می‌توانند در یک مرکز و با صرفه‌جویی در زمان خود خدماتی را دریافت کنند که از کیفیت و صحت آن مطمئن هستند.

ما در مجموعه زیبایی صدرا علاوه بر دادن انواع خدماتی که گفته شد، سعی داریم در مبحث آموزش و اطلاع‌رسانی نیز فعالیت داشته باشیم. این هدف با نگارش مقالات مستدل و مفید، تولید ویدئو‌های آموزشی و انتشار متن و عکس از طریق وب‌سایت و شبکه‌های اجتماعی محقق می‌شود.