ماساژ

ماساژ دادن انواع و اقسام مختلفی دارد. شما می‌توانید با مراجعه به بخش نوبت‌دهی اینترنتی وب‌سایت ما وقت ماساژ گرفته و از تخصص کارشناسان ما در کلینیک زیبایی صدرا استفاده کنید.

ماساژ از سالیان بسیار دور عملی محبوب بوده و فواید زیادی برای آن ذکر شده است. درمان افسردگی، رها و شل کردن عضلات پیچیده و گرفته، بالا بردن قدرت تمرکز، بهبود دادن زخم‌ها، افزایش قدرت سیستم دفاعی بدن، رفع درد‌های ایجاد شده بر اثر یکجا نشستن، کاهش دادن درد زایمان، آرامش‌بخش بودن در مورد دردهای زنانه، کمک به شفافیت و صافی پوست و کمک به داشتن چهره‌ای شاد، از جمله مزایایی است که برای ماساژ ذکر شده است.

همان طور که در ابتدای متن ذکر شد ماساژ انواع متفاوتی دارد که در اینجا برخی از معروف‌ترین‌های آن‌ها را نام می‌بریم.

ماساژ سوئدی، ماساژ آروماتراپی، ماساژ سنگ داغ، ماساژ بافت عمیق، ماساژ ورزشی، ماساژ نقطه‌ای، ماساژ رفلکسولوژی، ماساژ شیاتسو، ماساژ تایلندی، ماساژ قبل از زایمان، ماساژ جفتی و ماساژ گرفتن از صندلی ماساژ. این موارد هر کدام شرایط و فواید متفاوتی را طلب می‌کنند ولی در نهایت هر کدام که انجام شود می‌تواند حس رهایی و آرامش را به شخص بدهد.

لازم به ذکر است که ماساژ سوئدی به دلیل این‌که بسیار ملایم و ساده است برای افرادی مفید خواهد بود که ماساژ گرفتن را به تازگی آغاز کرده‌اند یا به لمس شدن حساس هستند. ماساژ سنگ داغ نیز مشابه ماساژ سوئدی است و تفاوت آن‌ها فقط در استفاده از سنگ‌های گرم در ماساژ با شیوه سنگ داغ است. آروماتراپی نیز نوعی از ماساژ است که روی روحیه افراد و بهبود آن تاثیر مثبتی می‌گذارد. در مورد ماساژ بافت عمیق نیز باید ذکر کرد که مشابه سوئدی بوده و برای کسانی که مشکلات عضلانی دارند توصیه می‌شود. ماساژ ورزشی نیز برای افرادی مناسب است که عضله‌های آن‌ها آسیب دیده باشد. شیوه نقطه‌ای نیز برای رفع مشکلات متمرکز در یک نقطه از بدن استفاده می‌شود. دیگر روش‌های ماساژ نیز هر کدام فواید و شرایط خاص خود را دارند که در مقاله‌هایی جداگانه به آن‌ها پرداخته خواهد شد.

ماساژ دادن به شیوه‌های مختلف تخصص ما در کلینیک زیبایی صدرا است. با تماس بگیرید.

همچنین در مورد لاغری با ما مشورت نمایید.