مقالات

انواع لیزر ، معرفی دستگاه‌ها و کارکرد هر کدام از آن‌ها بخش اصلی مقالات منتشر شده در این بخش از وب‌سایت کلینیک زیبایی صدرا را شامل می‌شود. هدف ما در مجموعه صدرا این است که علاوه بر ارائه خدمت لیزر و پوست و مو، بتوانیم در زمینه اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی نسبت به این موارد نیز در کنار مشتریان و مخاطبان‌مان باشیم. به همین منظور در قسمت مقالات وب‌سایت مطالبی جامع و تخصصی را با نگارشی ساده در اختیار شما عزیزان می‌گذاریم. اگر فردی علاقه‌مند به شناخت انواع دستگاه‌های لیزر، نحوه کارکرد هر کدام از این دستگاه‌ها، مزایا و معایب آن‌ها و … باشد یا این‌که در زمینه‌های آسیب‌ها و اختلالات پوست و مو و راه‌های برطرف کردن آن‌ها سوالی داشته باشد، سعی می‌کنیم که در قالب مقاله‌هایی جذاب این موضوعات را پوشش دهیم.

همچنین در کنار قسمت مقالات در وب‌سایت کلینیک صدرا، بخش گالری نیز وجود دارد که در آن عکس‌ها و فیلم‌های متنوعی منتشر می‌شود. در این تصویرها و ویدئو‌ها می‌توان با مواردی نظیر انواع دستگاه‌ها و نحوه کار آن‌ها و آشنایی با آسیب‌ها و اختلالت پوست و مو آشنا شد. در ضمن تصاویر و فیلم‌های اقداماتی که متخصصین و کارشناسان کلینیک زیبایی صدرا برای بهبود شرایط پوست و مو انجام می‌دهند نیز در بخش گالری منتشر می‌شود تا مشتریان محترم بتوانند تفاوت پوست و موی دچار آسیب و پوست و موی بهبود یافته را به درستی ببینند. دو بخش مقالات و گالری در کنار هم باعث افزایش دانش مخاطب و مشتری ما  در مورد انواع لیزر شده و همچنین نشان‌دهنده کیفیت کار مجموعه ما نیز هستند.

اگر می‌خواهید به صورتی جزئی‌تر بدانید که موضوعات مقالات در کلینیک صدرا چه مواردی است؛ باید اشاره کنیم که معرفی و توضیح در مورد لیفتینگ نقاط مختلف بدن، رفع کردن افتادگی پلک‌ها، جوان‌سازی پوست و موارد مربوط به آن، رفع کردن سیاهی دور چشم‌ها و رفع کردن چین‌وچروک پوست به خصوص پوست صورت، از جمله موضوعاتی هستند که مطالب مفیدی در مورد آن‌ها منتشر شده است.