هیدرودرمی

هیدرودرمی یا هیدرودرم ابریژن روشی لایه‌بردار و مرطوب‌کننده برای پوست است که باعث آب‌رسانی، پاک‌سازی و لایه‌برداری شده و خدمات مربوط به آن در کلینیک زیبایی صدرا توسط مجرب‌ترین متخصصان و کارشناسان زیبایی به مشتریان محترم عرضه می‌شود.

در این روش با استفاده از فرکانس‌های رادیویی سلول‌های مرده پوست استخراج شده و سرمِ حاوی مواد معدنی و کرم‌های آب‌رسان به پوست تزریق می‌شوند.

از جمله کاربردها و مزایای استفاده از این روش برطرف شدن خطوط ریز پوستی، چین‌وچروک‌ها و کوچک‌تر شدن منافذ بزرگ پوستی است. در ضمن لکه‌های قهوه‌ای که در اثر افزایش سن روی پوست ظاهر می‌شوند، با استفاده از این شیوه لایه‌برداری و جوان‌سازی پوست، بهبود پیدا می‌کنند.

این شیوه که به آن هیدروفیشال نیز گفته می‌شود یک روش غیرتهاجمی بوده که بدون درد نیز هست. از این روش عموماً در نواحی‌ای مثل گردن، صورت و بالای قفسه سینه استفاده می‌شود. البته برای جوان‌سازی و پاک‌سازی پوست دیگر نقاط بدن هم از آن استفاده می‌شود.

دستگاهی که لایه‌های سطحی پوست را می‌سابد؛ نوک‌ها یا سری‌های متفاوتی دارد. سری هیدرواکسترکشن طراحی و حالت مارپیچی دارد. این نوکِ مخصوص امکان این را دارد که جوش‌های سرسیاه و جرم‌های انباشته شده در بافت پوست را به راحتی بسابد و حذف کند.

سری هیدروفیوژن دیگر نوک مخصوص این کار است و قابلیت این را دارد که بافت پوست را به ترکیب‌ها و سرم‌های جوان‌سازی و هیالورونیک اسید آغشته کند و باعث آب‌رسانی شود. ترکیبات دارویی نیز به وسیله این سری بهتر به بافت‌های پوست نفوذ می‌کنند.

بعد از این‌که مراحل مختلف سابیدن پوست با سری‌های مختلف به اتمام رسید، باید برای بهتر آغشته شدن پوست به مواد معدنی مختلف، آن را ماساژ داد. بعد از آن نیز فرد باید مقدار زیادی آب بنوشد تا پوست هیدراته یا مرطوب باقی بماند.

در نهایت باید گفت هیدرودرمی باعث رفع خشکی و ورقه شدن پوست می‌شود، چربی‌های متراکم پوست را از بین برده و باعث خاصیت ارتجاعی و محکم شدن پوست می‌شود.

همچنین در مورد میکرونیدلینگ با ما مشورت نمایید.