گالری

عکس لیزر و دستگاه‌های لیزر موهای زائد به همراه ویدئو‌هایی مربوط به این ادوات، در این بخش از وب‌سایت کلینیک زیبایی صدرا منتشر می‌شود. افرادی که علاقه‌مند به این حوزه و دستگاه‌های آن هستند یا تمایل دارند که در آینده نزدیک خدمات لیزر و زیبایی دریافت کنند، می‌توانند در این قسمت از وب‌سایت ما اطلاعات تصویری مفیدی را دریافت کنند.

دستگاه‌هایی که مخصوص لیزر موهای زائد هستند بسیار متنوع بوده و هر کدام با توجه به نوع کاربرد، ویژگی‌های متفاوتی دارند، آشنایی بصری با این دستگاه‌ها و دیدن فیلم‌هایی از نحوه کارکرد آن‌ها باعث می‌شود افرادی که قصد مراجعه به کلینیک زیبایی صدرا یا دیگر کلینیک‌های همکار را دارند، از قبل نسبت به فرآیند لیزر کردن آشنایی پیدا کرده و در طول دوره‌ی دریافت خدمات لیزر و زیبایی، در مواجهه با دستگاه‌ها و نحوه انجام این امور، هیجان‌زده یا دچار شوک نشوند. در ضمن ما در مجموعه صدرا برای خود در قبال مخاطبان‌مان رسالت اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی نیز قائل هستیم و با تولید ویدئو‌های آموزشی و منتشر کردن آن‌ها در این قسمت سعی می‌کنیم به علاقه‌مندان و کسانی که نیاز به آگاهی در این حوزه دارند، اطلاعاتی دست‌اول، کاربردی و مستدل ارائه دهیم.

گالری وب‌سایت صدرا صرفاً شامل محتوای تصویری در مورد لیزر و دستگاه‌های مربوط به این کار نیست. در این بخش علاوه بر این محتوا‌ها از دیگر خدمات و نمونه کارهای متخصصان ما نیز رونمایی می‌شود. خدمات لاغری و تناسب‌اندام یا رفع انواع ضایعات پوستی و کاشت ابرو و مو، جزو مواردی هستند که عکس و فیلم‌هایی در مورد آن‌ها نیز منتشر خواهد شد.

در ضمن نیاز به توضیح است که در زمینه آگاهی‌بخشی و اطلاع‌رسانی، کار ما صرفاً به تولید ویدئو و عکس لیزر محدود نشده و صدرا تولید مقالاتی تخصصی و کاربردی را نیز جزو برنامه‌ها و اهداف خود می‌داند. این مقالات که به زبانی ساده نگارش شده‌اند در بخش مقالات وب‌سایت کلینیک زیبایی صدرا منتشر می‌شوند.